Ubytování Modřín, ubytování Krkonoše - Horní Maršov
Chalupa Modřín - Horní Maršov
Telefon: +420 603 463 768
E-mail: zc.nirdom-apulahc@ofni


rezervace ubytování

Ubytování Chalupa Modřín

Horní Maršov, Krkonoše


V Krkonoších, v Horním Maršově, jsme pro Vás připravili ubytování v tradičním krkonošském stylu.

Na stavbě Chalupy MODŘÍN se spolu s námi podíleli hlavně místní řemeslníci Adam Strakoš, Martin Kos, Jirka Odvárka, Jirka Bláha a Milan Drahník. Při stavbě chalupy jsme využívali tradiční postupy a místní materiály, které jsme obohatili moderní technologií. Velký důraz jsme kladli na kvalitně a vkusně zpracované detaily, které navozují útulnou a příjemnou atmosféru horské chalupy.

Chalupa Modřín je vybavena stylovým dřevěným nábytkem a kovářskými doplňky. Příjemnou atmosféru umocňuje tradiční půdovková dlažba a modřínové podlahy v horním patře. K dispozici je TV a bezdrátové WiFi internetové připojení. Tradiční krkonošskou chalupu jsme obohatili moderními technologiemi vytápění a regulace.

Chalupa MODŘÍN, Horní Maršov se pronajímá jako celek a poskytuje ubytování v tradičním krkonošském stylu pro 1 až 16 osob ve 4 pokojích, plus možnost 2-4 osoby na přistýlkách.

V roce 2020 jsme pro Vás jako další novinku na Chalupě Modřín dokončili finskou saunu pro šest osob. Můžete tak zrelaxovat tělo i mysl po náročné tůře nebo celodenním lyžování.

 

 

Ubytování na chalupě Modřín, Horní Maršov

Chalupa Modřín k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 20 osob ve 4 ložnicích.

 

Světnice

Prostorná světnice nabízí klidné posezení pod dřevěnými stropy a navozuje pohodovou a bezstarostnou atmosféru. Je vybavena kvalitními kachlovými kamny, která prosvětlí a zahřejí světnici i v těch největších mrazech. Kolem kamen jsou umístěna madla a sušáky na prádlo.

 

Kuchyně

Plynule navazuje na světnici a umožní kuchaři příjemný kontakt s přáteli u stolu. Je plně a moderně vybavena. Lednice, myčka, trouba, sklokeramická deska, kvalitní presovač, rychlovarná konvice, 20 sad nádobí, hrnců a skla.

 

Pokoje

V podkroví chalupy Modřín jsou čtyři ložnice s celkovou kapacitou ubytování 16 lůžek, plus možnost 2-4 osoby na přistýlkách.

 • Pokoj č. 1 – Pokoj pro 4 osoby. Dvě dvoulůžka.
 • Pokoj č. 2 – Pokoj pro 4 osoby. Dvě dvoulůžka.
 • Pokoj č. 3 – Pokoj pro 4 osoby. Dvoulůžko a dvě postele.
 • Pokoj č. 4 - Pokoj pro 4 osoby. Dvě dvoulůžka.

 

Hambálka

Lze na přání vybavit několika přistýlkami vhodnými pro skupinku neposedných dětí. K dispozici jsou také dětské postýlky. Na hambálkách se nachází prostorná dětská herna.

 

Chodba

Za hlavním vstupem je chodba s lavicemi a věšáky na oblečení.

 

Lyžárna - kolárna

Vedle chodby se nachází místnost na uskladnění lyží, bot a kol. Je také připravena k usušení mokrých věcí.

 

Spižírna

Na chodbě se také nachází prostorná spíž na uskladnění potravin.

 

Sociální zařízení

V dolní části chalupy je koupelna s WC a prostorným sprchovým koutem. V horním patře je druhá koupelna s volně stojící vanou a samostatné WC.


Sauna

V roce 2020 jsme pro Vás jako další novinku na Chalupě Modřín dokončili finskou saunu pro šest osob. Můžete tak zrelaxovat tělo i mysl po náročné tůře nebo celodenním lyžování.

 

Vytápění

Celou chalupu lze vytopit kachlovými kamny. Ve světnici, chodbě, lyžárně a koupelnách je nainstalováno podlahové topení. Velmi praktické a příjemné při návratu z nepříznivého počasí. V pokojích jsou umístěny radiátory. Koupelny jsou dále vybaveny el. žebříky na ručníky. Všechny místnosti jsou samostatně regulovatelné. Nastavení řešíme individuálně dle přání zákazníků.

 

Doprava, parkování

Parkování: 4 - 5 osobních vozů, přímo na pozemku a pod dohledem kamer. Příjezdová cesta: Chalupa leží na okraji vsi. Vede k ní asfaltová cesta. V zimních měsících denně udržovaná.

 

Stravování

Stravování je individuální. Připravovat jídlo lze v plně vybavené kuchyni. Ve vesnici je mnoho restaurací, obchodů a příjemná vinotéka a sýrárna. Nejbližší restaurace je hned vedle chalupy.

 

Vybavení chalupy Modřín, Horní Maršov

 • Kuchyně - plně a moderně vybavena: lednice, myčka, trouba, sklokeramická deska, kvalitní presovač, rychlovarná konvice, 20 sad nádobí, hrnců a skla.
 • Vybavení - TV a bezdrátové Wi - Fi internetové připojení zdarma.
 • Lůžkoviny - jsou poskytovány v ceně pobytu.
 • Schodiště - standardní se zábradlím.
 • Domácí zvíře - ANO
 • Ohniště a terase - k dispozici je ohniště s grilem a terasa na letní období.
 • OHNIŠTĚ A TERASA: K dispozici je ohniště s grilem a terasa na letní období. Ideální k rannímu posezení u kávy.

 

 

Letní rekreace v obci Horní Maršov a okolí

Okolí vybízí k aktivní dovolené. Nacházíme se přímo na hranici Krkonosškého národního parku. Kola, turistika, lyžování jsou aktivity, ke kterým vás okolí přímo svádí. Uspokojíme i ty z vás, kteří se spokojíte s klidnými procházkami po okolí, sběrem hub či lesních plodin.

Nedaleko je plavecký bazén (Janské Lázně, Pec, případně Trutnov), Relax park v Peci pod Sněžkou, Lanová centra v Peci a Janských Lázních. Horní Maršov je nástupním střediskem do hor. Výlety Vás zavedou do Pece pod Sněžkou, na Černou horu, na Pomezní Boudy, Růžovou horu i Sněžku. ZOO - Dvůr Králové nad Labem 35 Km.

 

Zimní rekreace Horní Maršov a okolí

Poloha chalupy vám v zimních měsících nabízí volbu hned mezi dvěma špičkovými středisky. Janské Lázně se skiareálem na Černé hoře a Pecí pod Sněžkou. Oba jsou vzdáleny 7km a jsou sdruženy do jednoho resortu pod názvem Skiresort ČERNÁ HORA - PEC. Nabízí 40,2km sjezdovek a 84km upravených běžeckých tratí. Skibus zdarma je samozřejmostí (cca 1min. od chalupy). Do obou středisek se dostanete za 10 minut a běžkařské tratě začínají přímo u chalupy.

 

zobrazit celou fotogalerii - Chalupa Modřín

 

 

Ubytování Modřín, ubytování Krkonoše - Horní Maršov

Chalupa Modřín - Horní Maršov, Krkonoše
Telefon: +420 603 463 768, zc.nirdom-apulahc@ofni
GPS chalupy: 50.65251N, 15.82217E

rezervace ubytování